Kategorie
Doprava zdarma od 2000Kč

Kuřácké potřeby

Jedním z hlavních sortimentů našeho eshopu jsou nejrůznější kuřácké potřeby. Naleznete zde velice pestrou nabídku klasických i ochucených cigaretových papírků. V sekci ochucených papírků vám představíme velice rozmanitou paletu všech možných chutí od Juicy Jay's v provedení klasickém nebo rolovacím.

Dále zde máme několik druhů KING SIZE papírku od známých výrobců jako jsou RAW, ELEMENTS, OCB, THE BULLDOG, SMOKING, ROOR, ZEN, MASCOTTE  a spousty dalších.


Své bylinné a tabákové směsi si můžete ubalit i do 
předrolovaných dutinek, které jsou dostupné v mnoha příjemných příchutích, ale i klasicky bez příchuti.

Jste milovník bluntů? Nabídneme vám předrolované i klasické blunty z technického konopí v několika příchutích od značek JUICY, ROYAL BLUNTS, KINGPIN, KUSH, TRUE HEMP a CYCLONES. K tomu všemu budete potřebovat určitě i filtry, proto neváhejte a vyzkoušejte kvalitní trhací filtry v několika variantách a z různých materiálů.


Hledáte něco víc? Můžeme nabídnout aktivní filtry s uhlím neboli uhlíkové filtry od firem jako ACTI TUNE, GIZEH, OCB, ROLLS, PURIZE.


A když už v tom budete, proč si nepořídit stylové designové podtácky na balení a k tomu popelník? Dále v naší nabídce kuřáckých potřeb najdete spotřební, ale i sběratelské zapalovače Clipper, ke kterým nabízíme plnicí plyn značky DEXSO, NEWPORT, BLACK LEAF, AEROS D.M.E, ATOMIC. 


Nechcete nic balit? Nevadí máme pro vás dýmky a šlukovky z různých materiálů (sklo, ocel, dřevo), které uspokojí vaše potřeby.

Cena
0 - 4390 Kč
Ostatní
Výrobce
Barvy
Zobrazit zboží829
E-shopKontaktO násObchodní podmínkyTipy a trikyVelkoobchodOchrana osobních údajůPlatební a dopravní podmínkyPodmínky používání CookiesReklamační řád
Pondělí až pátek 12:00 - 18:00
Prodejna
Otevírací doba

!Pozor!
Dne 4.8.2023 bude na obchodě ZAVŘENO!

Po-Pá 12-18h
Mo-Fr 12am-6pm
Legerova 888/10
Praha 2
120 00
ZásilkovnaPPLČeská pošta
Nahoru