Kategorie
Doprava zdarma od 2000Kč

Bongy

Bong (také známý jako vodní dýmka) je filtrační zařízení obecně používané pro kouření bylinek, tabáku nebo jiných rostlinných látek. Základní vlastností bongu je to, že kouř proudí přes čistou a nejlépe studenou vodu, která se nalévá do spodní části bongu. Tímto procesem docílíte celkového ochlazení a částečně i pročištění vdechovaného kouře.


Historie ukazuje, že bonga používali Hmongové v Laosu a Thajsku, ale také lidé po celé Africe celá staletí. Jedno z prvních zaznamenaných použití slova BONG spadá do roku 1944, kdy je popisován význam slova BONG v thajském jazyce jako „bambusová vodní dýmka". Na rozdíl od klasické balené cigarety je bong oblíbený pro speciální tzv. "HIT", který zaplaví vaše tělo ihned po ihnalaci, a vy tak pocítíte pravý smysl těchto dýmek, které si ihned zamilujete.


Další z výborných vlastností těchto dýmek je jejich skladnost a možnost přenášení. Údržba bonga není nijak náročná, ať už se jedná o plastové nebo skleněné bongy postačí vám k tomu jednoduché přípravky, a různé štětky, které v široké nabídce najdete u nás na webu. Bonga se nejčastěji vyrábí ze skla, plastu, keramiky, bambusu nebo kovu. Mezi nejznámější výrobce převážně skleněných bongů patří Black Leaf, Blaze, Breitseite, Boost, Dope Bros, Grace Glass, Honey Comb atd.

Cena
145 - 6950 Kč
Ostatní
Výrobce
Barvy
Zobrazit zboží755
Na této adrese nebyly nalezeny žádné produkty.
E-shopKontaktO násObchodní podmínkyTipy a trikyVelkoobchodOchrana osobních údajůPlatební a dopravní podmínkyPodmínky používání CookiesReklamační řád
Pondělí až pátek 12:00 - 18:00
Prodejna
Otevírací doba

!Pozor!
Dne 15.11.2023 bude na obchodě otevřeno jen od 12-17h!

Po-Pá 12-18h
Mo-Fr 12am-6pm
Legerova 888/10
Praha 2
120 00
ZásilkovnaPPLČeská pošta
Nahoru